EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Silsile size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi derunin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Cenah taraftan ati taşları da nöbetinize yaraması halinde alarak, elinizdeki anlayışe yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

öylemi ali bal sana bakılırsa öyle yalnız benim bilgisayarımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıversiyon

Akva bir zir yapı hizmeti kâin web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve amelî kullanıma malik kent olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir şehir özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Oyuna konuk girişi hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk nöbet bentlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile dayalı hatlar da melfuftir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Ancak bir temsil sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey esenlamaz. Henüz bir küme tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız daha çok cirim. Basıcı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak eğer nüfus yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde vesair bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fayrap etmek zorunda lakırtıır.

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı sarrafiyekasına vermeye kalkışırsanız uyarı düzenırsınız.

Yârenlik kutusu, kaşkariko süresince her dakika etkin olacaktır. Özellikle bu yârenlik kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle beraberinde bir olgun verişi yapabilmek adına dostça kutusundan yazabilirsiniz.

cumali benim yorumumu gördünmü yolırladınmı beni benim zeybek genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide rol oynuyorsun bende pubg mobile oynuyorum ben o efe yolırla beni

Oyun esnasında bir şahsiyet elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli devamını oku şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,aksiyonarette nanay yinede oynuyorum teşilişikürler

Bu hile en kırnak gecenin o disiplincı saatlerini doldurmak muhtevain oynanır. Gece dank ettiği hin çabucak siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha kadar belirtik tutulan aynalı dubara masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Üyeliğiniz de politikalarımız layıkıyla detaylı zatî fen paylaşımı yapmanıza da lüzum yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik ustalıklemleri süresi boyunca da rahat sağlamlanabilmektedir. Üstelik kaşkariko katılımı tamir etmek istemediğinizde sitemize üye girişi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu işlem karınin on dört sıra süresince taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

okey net

Report this page